Vaša korpa je prazna
sigurni smo da ćete naći šta tražite!
Trenutno nema recenzija.
YGK X-Braid Super Jigman X4 je visokokvalitetna četvorostruka pletena struna, proizvedena u Japanu, koja spaja vrhunsku izdržljivost, osetljivost i odlične performanse pri zabacivanju. Napravljena od visokokvalitetnog poliestera, ova struna ima izuzetno nizak stepen istezanja, što omogućava odličan prenos informacija sa udice do ruke i brzu reakciju prilikom griza. Zahvaljujući posebnoj tehnologiji tkanja, X4 poseduje savršeno okrugli presek, što smanjuje trenje o provodnike na štapu i omogućava tiho, glatko i daleko zabacivanje. Pored toga, struna je izuzetno otporna na abraziju, što je čini pogodnom za ribolov u zahtevnim uslovima — u blizini prepreka, stena i školjki. Materijal ne truli ni pri dugotrajnom izlaganju vodi, čime se produžava njen vek trajanja. Struna dolazi u dužini od 200 metara, a multikolor boja omogućava promenu boje na svakih 10 metara (5 boja), što je korisno za kontrolu daljine zabacivanja ili određivanje dubine tokom jigovanja. Idealna je za sve spinning i jigging tehnike gde je potrebna preciznost i pouzdanost.
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
Kategorija | Upredene strune |
Brend | X-braid |
Dužina | 200 m |
Nosivost | 35 lbs |
Prečnik | 0.26 mm |
PLOVAK PLUS FACEBOOK
Odaberite način plaćanja koji Vam najviše odgovara
Plaćanje se vrši bankarskim transferom, kreditnim karticama ili direktno prilikom preuzimanja robe.
Telefonska pomoć
Potrebna Vam je pomoć pri poručivanju? Imate još neka pitanja? Naše kolege će vam izaći u susret svakog radnog dana 07:00–20:00h, subotom 06:00 – 20:00h, nedeljom 06:00 – 13:00h. Slobodno nas pozovite na 066352414
100% sigurna kupovina
Možete biti potpuno sigurni kada plaćate preko interneta na našoj stranici. Vodimo računa o bezbednosti Vaših podataka i poštujemo Vašu privatnost.
Sve cene na ovom sajtu su prikazane u dinarima. Porez je uračunat u cenu. Trudimo se da svi proizvodi budu prikazani sa tačnim nazivima, specifikacijama, slikama i cenama.